PITy 2017 program

epity1

Dostępne sposoby na rozliczenie podatkowe 2017 w pity 2017 program.

 

 

Większość podatników zapytanych o podatki z pewnością odpowie, że to najbardziej przez nich znienawidzona tematyka. Ale niestety wszyscy je płacimy i płacić będziemy. Do końca kwietnia musimy złożyć nasze rozliczenie podatkowe 2017. Do wyboru mamy wiele możliwości w zakresie rozliczania. Rozwój technologii internetowych umożliwia nam wybór szerokiej oferty i pomocy rekomendowanej również przez Ministerstwo finansów.

 

Jeśli chcemy oszczędzić czas i pieniądze warto skorzystać np. z pity 2017 program. Pit 2017 do pobrania zupełnie za darmo jest dostępny na naszej stronie internetowej. Pełna wersja programu umożliwia wypełnienie deklaracji w sposób łatwy, szybki i komfortowy. Dzięki niemu rozliczenie podatku nie będzie już dla ciebie żadnym kłopotem. Za pomocą programu pity 2017 druki, które możemy wypełnić to: PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37 i PIT 38 oraz wszelkie możliwe załączniki. Program posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego co jest poświadczeniem o jego jakości.

 

Po zainstalowaniu aplikacji na komputerze musimy zdecydować w jaki sposób będziemy tworzyć nowe zestawienie deklaracji podatkowych. Pierwsza z opcji jest całkowicie automatyczna, gdzie kreator we współpracy z nami pomoże rozpocząć tworzenie, przygotowywanie i wypełnianie dokumentów. A wolący wypełniać ręcznie z dostępnych opcji wybierają aktywne formularze. Druki możemy w każdej chwili zapisywać na dysku i powracać w dowolnym momencie bez obawy o utratę wprowadzonych wcześniej danych. Możemy się również cofać i zmieniać odpowiedzi, które już udzieliliśmy, jeżeli dojdziemy do wniosku, że został gdzieś popełniony błąd PIT 2017 program na każdym etapie rozliczenie oferuje nam swoją pomoc. Funkcja: „Sprawdź”, daje szansę zweryfikować poprawność stworzonej deklaracji pod względem formalnym i rachunkowym. W prawym dolnym rogu będzie pojawiać się informacja w zależności od istotności komunikatu kolejno w różnych kolorach:

 

Komunikat czerwony- pojawia się wtedy, gdy program wykryje jakieś błędy. Dlatego w celu ich wyeliminowania należy zastosować się do podpowiedzi zawartych w komunikacie.

 

Komunikat niebieski – to informacje, które dotyczą komórek wypełnionych bezbłędnie, ale program ma co do nich pewne zastrzeżenia. Dobrze jest wtedy zweryfikować i sprawdzić trafność wystosowanego przez system ostrzeżenia i w miarę możliwości zastosować się do wskazanej procedury postępowej.

 

Komunikat zielony – oznacza tylko i wyłącznie poprawnie wypełniona deklarację.

 

Wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz program pity 2017 na swoim komputerze, a z pewnością stanie się on Twoim przyjacielem na dłużej. Możesz nie wierzyć w jego skuteczność, ale 500 000 Polaków korzystających z programu może być istotną rekomendacją przy wyborze odpowiedniej formy rozliczenia.

 

Druki pit 2017 z programem wypełnia się błyskawicznie. To prostsze niż myślisz- od sukcesu dzieli cię tylko pięć kroków

  • Krok I - ściągnij i uruchom aplikację pity2017
  • Krok II - wybierz i wypełnij Twój formularz PIT 
  • Krok III - wprowadź dane autoryzujące do podpisania zeznania
  • Krok IV - wyślij swoje zeznanie
  • Krok V - pobierz i zachowaj Urzędowe Poświadczenie Odbioru - tzw. UPO

 

Z rozliczeń internetowych programu pity 2017 może skorzystać każdy, kto rozliczając się za 2017 rok posługuje się formularzami PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 oraz PIT-39 wraz z załącznikami do tych deklaracji.

 

Rozliczenie podatkowe 2017 przez internet to najwygodniejszy sposób składania deklaracji, teraz dzięki zmianom w nowym roku możemy wysyłać drogą internetową także korekty naszych zeznań. Pracownicy i współpracownicy Ministerstwa Finansów cały czas pracują nad tym, aby ułatwić nam coroczny czas składania deklaracji. Przekonaj się sam jak proste i przyjemne zadanie może to być już teraz.